Замовити дзвінок

Корм для кішки: інструкція від ветеринара

Корм для кішки: інструкція від ветеринара
24 September, 2019
Правильне харчування - запорука здоров'я вихованця
Незважаючи на поширене переконання в тому, що збалансована дієта не дуже важлива для пухнастого улюбленця, це твердження хибне. Візуально регулярний дефіцит білкової їжі, вітамінно-мінеральних складових розпізнати нелегко. Але при першій же серйозній хворобі або травмі дисбаланс корисних речовин обов'язково проявить себе і обернеться серйозними наслідками для здоров'я тварини.
При виборі щоденного корму обов'язково звертайте увагу на компоненти складу. Чим ближче вони до початку списку, тим вище їх процентний вміст. Оскільки котячі відносяться до хижаків, в їх правильному харчуванні повинні переважати м'ясні складові з великою кількістю таурину. Ця серносодержащая амінокислота дуже важлива для нормальної життєдіяльності кішок, але через неможливість накопичення продукти з її змістом повинні вживатися щодня.
Переваги сухого корму
Часто сухий корм купується в якості додаткового харчування до «більш серйозною» їжі. Але правильно підібраний, він цілком може забезпечити повноцінний раціон тварини на кожен день. При регулярному вживанні такого корму і дотриманні питного режиму організм кішки буде отримувати добову норму всіх необхідних речовин для підтримки відмінного здоров'я і самопочуття.
Плануючи перевести тварину на виключно суху їжу, пам'ятайте про наступні рекомендації:
• Хороший корм повинен бути повнораціонним і збалансованим - інформацію про це виробник вказує на упаковці. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що тварина не буде відчувати нестачу в поживних речовинах.
• Важливо враховувати додаткові характеристики корму: профілактика проблем із зубами, поліпшення травлення, зміцнення кісток і сполучних тканин та інше.
• Для підтримання водного балансу стежте, щоб кішка отримувала потрібну кількість рідини. Справа в тому, що у котячих знижений сприйняття почуття спраги, тому якщо вихованець не хоче пити, рекомендується або розмочувати сухий корм, або ввести в раціон вологе харчування.
Особливості вологого корму
Вологий корм являє собою шматочки м'яса в желе, розфасовані по пакетиках або іншим упаковок. Не володіючи збалансованим складом, він не може покрити добову потребу в корисних речовинах. Якщо виробник не згадує про те, що він підходить для регулярного раціону, такий корм можна використовувати як ласощі, але не більше.
Ідеально, якщо продукт містить у собі:
• м'ясо і його похідні;
• повноцінний набір амінокислот;
• рослинні компоненти (картопля, буряк, морква та інше);
• вітаміни і мінерали (А, Е, D, В, мідь, марганець, залізо, цинк);
• ненасичені жирні кислоти;
• екстракти цілющих рослин.
Фахівці рекомендують купувати вологі корми у виробників, які займаються виготовленням також сухого харчування. Це гарантує високу якість і збалансованість складу продукції.
Додати коментар

Ви повинні увійти , щоб додати коментар. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструвати для неї. Реєстрація безкоштовна!