Замовити дзвінок
royal-canin
STEFANPLAST
ALMO NATURE
ADVANCE
BREKKIES
LINDOCAT
1st-choice
zamena Brit
lapka
111
shiboo
Преміум
продукція
Допомога притулкам
1% від замовлення
Накопичувальна система знижок
Наша історія
Привіт друзі! Давайте знайомитися. Мене звуть Ольга, у мене є дивовижне створіння - кішечка Ася, породи Девон - рекс, це мій найкращий пухнастий друг!

Сталася моя історія з зоомагазином абсолютно випадково, після появи Асі в нашій родині я почала постійно піклуватися про те, щоб у неї було все найкраще. Коли ми тільки купили малечу, їй було 3 місяці, я придбала їй когтеточку MyKotty, та була дуже задоволена, так як її сучасний дизайн не псував, а навіть прикрашав інтер'єр моєї квартири і дуже радував мою крихітку. Через чотири роки мені знадобилася заміна когтеточки, але так як в Україні даний бренд був не представлений, з цієї причини я вирішила завести його самостійно в Україну). З цього і почався мій зообутік)

LOVEPET для мене став більше, ніж просто бренд. Я вважаю, що меблі для тварин можуть бути красивими, сучасними і вписатися в будь-який стильний інтер'єр. Їжа повинна бути збалансованою і якісною. Іграшки безпечними і довговічними.

Я люблю красивий, зрозумілий і унікальний дизайн, якість і безпеку продукції і це буде проявлятися у всіх представлених позиціях магазину.
Сподіваюся, наша дружба стане міцною і довговічною, завжди рада і відкрита для нових знайомств і співпраці! В добрий путь!

С уважением, Ольга Максюта
Популярні товари
Акції
Свіжі новини