Замовити дзвінок

Як правильно вибрати миску для корму?

Як правильно вибрати миску для корму?
30 November, 2021

Здорові вихованці радіють кожному своєму заняттю – іграм, прогулянкам у парку та навіть тренуванням. Однак усі господарі знають, що найбільше приводить домашніх тварин у захват: звичайно ж, смачна їжа. Ніщо не може зрівнятися зі щасливим виглядом вашого пухнастого друга, який з нетерпінням чекає ласощів біля своєї миски і із задоволенням уплітає свою їжу. Але ви знаєте, що тип миски має значення?

 Звичайно, ви можете легко вибрати будь-яку миску, що сподобалася і підходящу за розміром в найближчому зоомагазині, і ваш вихованець буде з радістю поїдати з неї свій корм. Проте при виборі миски рекомендується враховувати деякі нюанси.

 1. Матеріал

 Пластик, кераміка чи сталь? Найлегше знайти пластмасові миски, хоча вони найменш популярні. Справа в тому, що крихітні шматочки пластику можуть проковтуватися вашим собакою або кішкою під час їжі, особливо якщо миска використовується довгий час, і на ній вже утворилися подряпини. Керамічні миски міцніші та стійкіші до пошкоджень, проте неякісна кераміка може містити речовини, які можуть бути шкідливими для вашого вихованця. Купуючи керамічну миску, переконайтеся, що вона виготовлена ​​з високоякісних та міцних матеріалів. Ветеринари найчастіше рекомендують сталеві миски, оскільки вони довговічні та прості у санітарному обслуговуванні. Єдина проблема з ними полягає в тому, що активні вихованці можуть штовхати та перекидати їх. Якщо ви хочете купити сталеву миску для їжі або води, вибирайте ту, яка має резинове дно.

 2. Висота

 Подумайте про те, яка висота мисок для корму буде оптимальною у вашому випадку. Зверніть увагу на те, в якій позі їсть ваш вихованець, чи зручно йому. Це залежить від зростання тварини та від її звичок. Вищі миски на спеціальних підставках – гарний вибір для великих собак та літніх тварин. Останнім вони дозволяють перебувати у стійкішій позиції під час їжі.

 3. Швидкість поїдання корму

 Зважайте на те, як швидко ваш улюбленець розправляється зі своєю їжею. Є домашні тварини, які блискавично з'їдають свою їжу, ніби завтра її не буде, а є такі, що їдять неквапливо, вибираючи найкращі шматочки. Для перших ви можете вибрати миски з лабіринтом замість звичайного дна плоского, щоб уповільнити їх темп. Таке незвичайне рішення допомагає запобігти переїданню та здуттю живота.

 Після того, як ви оберете найкращу миску, залишається подбати про таке важливе питання, як гігієна. Обов'язково мийте в кінці кожного дня, якщо тварини їдять сухий корм, і після кожного прийому їжі, якщо ви даєте їм вологий корм.

Додати коментар

Ви повинні увійти , щоб додати коментар. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструвати для неї. Реєстрація безкоштовна!